img

Poduszki

Fotel komputerowy jest bardzo ważnym, lecz często niedocenianym elementem wyposażenia pokoju każdego gracza. Nie jest dla nikogo niespodzianką, że wybitne wyniki sportowe osiąga się dzięki godzinom ciężkich treningów i poświęceń. Tym, czym dla piłkarza są wygodne buty, tym dla gracza jest komfortowy i dobrze wyprofilowany fotel.

Zdrowie i ergonomia

Wiemy, że wirtualne rozgrywki są pasjonujące i ogromnie wciągające. Pamiętaj jednak, że nawet najlepszy i najwygodniejszy fotel nie zastąpi nam krótkiej przerwy i gimnastyki pomiędzy kolejnymi meczami. W chwili wolnego postaraj się odejść od komputera, podjeść do okna i spoglądać w punkt znajdujący się jak najdalej od Ciebie. Bardzo ważne jest także rozruszanie mięśni, które pozbawione były ruchu przez czas, który spędzałeś przy komputerze. Nie zapominaj, że wypoczęty organizm lepiej reaguje na bodźce oraz posiada większą zdolność do skupienia się.

Poduszka lędźwiowa oraz zagłówkowa

W trosce o Twoje zdrowie i komfort do foteli z serii DxRacer dołączamy zupełnie za darmo poduszkę lędźwiową oraz zagłówkową. Jeżeli dokuczają Ci bóle w dolnej części kręgosłupa to poduszka lędźwiowa powinna być obowiązkowym dodatkiem do Twojego krzesła komputerowego. Poduszka zagłówkowa natomiast stabilizuje okolice karku wpływając pozytywnie na wygodę korzystania z produktu.

img